priestor na mieru
0903 741 631

realizácie na mieru


Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám vieme profesionálne poradiť,
ako zariadiť priestor pre Vaše pohodlie.

Naše návrhy Vám ponúkajú spôsob, ako efektívne uložiť veci každodennej potreby
a zároveň v miestnosti vytvoriť originálny interiérový prvok,
ktorý podčiarkne osobitosť Vášho domova. 


referencie od našich zákazníkov

Ivana M. Senec

Ďakujeme za zariadenie našej novej spálne - vstavaná skriňa, kozmetický kútik aj nočné stolíky sú krásne, všetko spolu pekne ladí. Ďakujeme aj za originálny návrh a za vizualizáciu priestoru. Bolo fajn, že sme videli, ako bude nábytok vyzerať ešte pred objednávkou. 


Janka Z., Senec

S návrhom vstavaných skríň sme boli nadmieru spokojní, teraz má všetko v skrini svoje miesto a darí sa nám udržať poriadok ako nikdy predtým. Montáž veľkej skrine v spálni síce trvala takmer celý deň, ale bolo vidieť, že si pán montážnik dáva záležať na svojej práci. Ďakujeme za všetko.


Ing. Karol P., Senec

Boli sme príjemne prekvapení profesionálnym prístupom, pani Somorová nám navrhla šikovné využitie atypického priestoru. Do šatníka sa nám teraz všetko zmestí a sme radi, že sme zverili výrobu nášho šatníka do rúk profesionálov. V blízkej dobe plánujeme rekonštruovať starší byt a určite sa na Vás znova obrátime. 

Ing. Karol P., Senec

Ďakujeme za pomoc pri rekonštrukcii, aj za cenné rady pri zmene dispozície. Sme radi, že ste nám poradili, ako získať priestor na skrine a ostatný nábytok. Ani sme netušili, ako šikovne sa dá byt prerobiť a zariadiť. Ďakujeme, ste milí skromní ľudia a najmä odborníci, prajem Vám veľa pracovných aj osobných úspechov.


Ľubka G., Bratislava

Potrebovali sme vyriešiť vstavanú skriňu vo vstupnej chodbe s viacerými interiérovými dverami. Boli sme v niekoľkých predajniach so vstavaným nábytkom, ale predajcovia nám neporadili. Na odporúčanie od známych sme oslovili p. Zuzku, ktorá ochotne prišla zamerať chodbu a navrhla nám šikovné riešenie, ako môžeme využiť celý priestor. Na druhý deň nám poslala vizualizáciu s ďalšími nápadmi ako vstupnú chodbu zariadiť. Návrh aj vizualizácia sa nám veľmi páčili a o necelé dva týždne sme už mali chodbu zariadenú novými skriňami. Ďakujeme.


Juraj G., Bratislava

Ďakujeme.


Peter M., Bernolákovo

Vďaka interiérovým nákresom a 3D návrhom sme si vedeli predstaviť, ako bude naša nová obývačka vyzerať a zariaďovanie obývačky bolo pre nás radosťou. Sme spokojní aj s nábytkom na tv,  ktorý ste nám navrhli, páči sa aj všetkým našim známym.