priestor na mieru

0903 741 631

vstavané skrine pre Vás

vybavenie interiéru


Vnútorné police vstavaných skríň a šatníkov sú vyrobené
z laminovanej drevotriesky rôznych dekórov.
Hrany jednotlivých dielcov sú ohranované kvalitnou ABS hranou, ktorá má dlhšiu životnosť, je nárazu vzdornejšia, neodliepa a nevytrháva sa ani po rokoch používania.
Interiér skrine je vybavený oceľovými vešiakovými tyčami, zásuvkami na odkladanie drobnejších častí oblečenia, ale aj drôtenými košmi, držiakmi na kravaty a inými doplnkami, ktoré Vám pomôžu lepšie usporiadať Vaše oblečenie.
Kvalitné zásuvkové kovanie ponúka možnosť plnovýsuvu, vďaka ktorému budete mať prehľad v zásuvkách a určite oceníte komfort pri používaní.

kvalitný hliníkový profil


Posuvný systém dverí, ktorý má kvalitné ložiská, zaručuje tichý

a ľahký chod posuvných dverí a ich správnu funkčnosť. Montáž a správne nastavenie posuvných dverí je veľmi dôležité pre správnu funkčnosť dverí. Odborníci, ktorí majú s montážou dverí dlhoročné skúsenosti vedia zabezpečiť optimálne nastavenie a funkčnosť posuvných dverí.
V štandardnej výbave vstavanej skrine je kovanie z hliníkových profilov rôznych farieb, ktoré budú ladiť s kovovými časťami Vášho interiéru a vyzdvihnú eleganciu Vašej novej skrine.
V prípade záujmu je možné dodať aj samostatný doťah na posuvné dvere, ktorý zabezpečí plynulé pritiahnutie a zatvorenie dverí.

dizajn dverí


Dvere na Vašej novej skrini budú dotvárať celkový dizajn miestnosti, preto je dôležité, aby boli v súlade s interiérom.
Vybrať si môžete z veľkého množstva drevodekórov, jednofarebných laminátových drevotriesok, ale aj zrkadiel, skiel, lakovaných alebo dyhovaných materiálov.Dizajn dverí môže byť tvorený jedným materiálom, čo je cenovo prijateľnejšia voľba a zároveň skriňa jemne dotvára Váš interiér. Ak chcete vyzdvihnúť jedinečnosť Vašej skrine, je možné deliacimi lištami zladiť viac materiálov.Posuvné dvere Vám veľmi dobre poslúžia aj ako prechodové dvere medzi miestnosťami alebo na prekrytie šatníka či komory.

© 2003 Zuzana Záhorská, +421 903 741 631
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!